PUBG’ye 6.3 güncellemesi ile ati bütün yenilikler

Dünyanın yer pop battle royale oyunlarından olan PUBG, geliştiriciler aracılığıyla sıkça güncellenerek oyuna mütenevvi yenilikler ekleniyor. Şu anda oyunun sınav sunucularına vasıl yıpranmamış 6.3 güncellemesi, yine bir nice günah düzeltmesini ve yeniliği dahi birlikte getiriyor. Elkızı hep gelişigüzel yeni güncellemenin oyunculara neler sunduğuna henüz yakından bakalım. Tanksavar silahı: Oyuncuların yer haddinden fazla merak ettiği silahlardan biri olan tanksavar, kullanılmamış güncelleme ile oyuna eklenecek. Oldukça faal bire bir hasar alanına cemaat yıpranmamış silah, düşmanlarınıza roket atmanızı sağlıyor. Ancak bu silahın patlama alanı çok geniş olduğundan, hedefin etrafındaki bando arkadaşlarınız üstelik silahtan etkileniyor. Tanksavarın özellikleri: Karakin haritasına özel. Sair haritalarda bulunmuyor. Harita üstünde haddinden fazla kıymetli bulunuyor. Gelişigüzel Yardım Paketi içerisinde bulunuyor. Ateşlenen roketler darp sırasında patladığı kadar havadayken de patlayabiliyor.Yapışkan Bomba üzere Karakin ’deki mukannen duvarları gölgelendirmek amacıyla kullanılabiliyor. Roketler, patlamalar veya bir kurşun yoluyla vurulması yerinde, çarpışmadan önce havada patlıyor. Tek kullanımlıktır. Tanksavarın keskin edilmesi ile oluşan patlama alanı, silahın arkasındaki 3 metrelik alandakilere kötülük veriyor.
PUBG’ye ati olan 6.3 güncellemesi ile antrparantez oyundaki bazen silahlarda, beş altı mübayenet yapıldı. İşte tüm tadilat: Tommy Gun:
Bundan Sonra elan kıvrak olan Tommy Gun’a al lazer fikir yahut holografik düşün takılabilecek. Kırmızı Lazer Görüşü ve Holografik Görüşü takabilmek üzere dal ray eklendi. Dağ hızı 700 ’den 750 ’ye yükseltildi. İsabet oranı artırıldı. Teferruatlı süre dokunaklı ederken kurşun sapma oranını düşürüldü. Debi halindeki huruç oranı artırıldı. Izdırap hızının artmasından muhit, ince müddet dağ ederkenki hoşgörüsüz tekme azaltıldı. M249​:
Bundan Sonra yardım paketlerinden çıkmayacak olan M249, Miramar ve Erangel içerisinde rastgele yerde çıkabiliyor.Stok yuvası eklendi. Tepmesini budamak üzere stok takılabilir. Şarjör eklentisi amacıyla slot eklendi. Standart mermi kapasitesi 75 ’e düşürüldü. Uzatılmış şarjör ile 150 mermi kapasitesine çıkarıldı. Ana kurşun hasarı 45 ’den 40 ’a düşürüldü. Gabi Tepmesi artırıldı.   UMP-45​ Cephanelik amacıyla daha makul bir silah haline gelen UMP-45’in geliştirmeleri ise şu şekilde;     6.3 güncellemesi, ayrıca oyundaki ara sıra oynanış mekaniklerini de değiştiriyor. Yakındaki eşyaların görünürlülüğünü tezyit etmek üzere vurgulama efektini geliştirildi ve nabız efekti eklendi. Eskimemiş bilek damarı efekti devre dışı bırakılabilir ve Baziçe ayarları altında “Öğe Yanıp Sönme Efekti” kendisine listelenir. Mavi alan üzere, mavi düzlük yakınındaki oyuncuların duyabilecekleri statik elektirik sesi eklendi. Ölüm Maçı Discord ve Steam arkadaşlarınız ÖM moduna katıldığınızda, discord ve steam üzerinden bunu görebilecekler. Ölüm Maçı Aktör raporlamak üzere olan kısayol tuşu, bilmeyerek etkinleştirmeyi göğüslemek üzere ölümden sonraları 1 saniye süreyle köprüleme bırakıldı.Harita dokusunun bağan kalitede görüntülenmesi hatası giderildi. Mavi Alan arayüzünde görsel hatalar giderildi. Anahtar dayanıklılık arayüzünün üst planıyla ilgilendiren genel vebal giderildi. PLAYERUNKNOWN ’S Trençkot kozmetik hatası giderildi. Altın Ejder Geleneksel şapkası takarken mecmu gözene ve maskelerin kaybolması hatası giderildi. Envanterde ve salon içerisinde yazıların akıllıcasına gözükmemesi hatası giderildi. Gâh durumlarda “QBZ/AKM ile evvel 10 ’a gir” görevinin yapılamaması hatası giderildi.
Share: