Pegasus Gelgel Yolları’ndan zelzele bölgesine yapılan seferlerle ilgilendiren açıklama

Pegasus Albeni Yolları’ndan sarsıntı bölgesine planlı seferlerle ilişik yapılan açıklamada, “Müzaheret ekipleri ve bölgeye gezmek talip misafirlerimiz için munzam misil planlaması yapıyoruz. Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır’a ve bu illerden Sabiha Gökçen’e dönüşler için munzam kere planlamalarını gerçekleştiriyoruz. Edimsel ilişik seferlerimize genel ağ sitemiz üzerinden ulaşılabiliyor” denildi.

Pegasus Çekicilik Yolları, Kahramanmaraş depremiyle ilişik kayıtlı açıklama yaptı. Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere vadi verildi:

“Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bir nice ilimizde hissedilen depremin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan yağmur, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara ise evgin şifalar diliyoruz.

Depremden etkilenen vatandaşlarımıza bindi verebilmek için, AFAD ve mezun makamların yönlendirmelerine bakarak arkalama ekiplerinin ve ihtiyaç mahsus malzemelerin bölgeye ulaştırılması amacıyla koordineli ayrımsız şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yardım ekipleri ve bölgeye gezmek isteyen misafirlerimiz üzere munzam öğün planlaması yapıyoruz. Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır’a ve bu illerden Sabiha Gökçen’e dönüşler amacıyla eklenmiş kez planlamalarını gerçekleştiriyoruz. Aktüel eklenmiş seferlerimize genel ağ sitemiz üzerinden ulaşılabiliyor.

Kahramanmaraş ve etkilenen yer iller amacıyla seyahat planlarında mübayenet olan misafirlerimize 6-21 Küçük Ay 2023 tarihli uçuşları amacıyla web veya müteharrik uygulamamızdan ücretsiz olarak ayrım, açığa ahiz ve tağyir hakkı sunuyoruz.” – İSTANBUL