Mehmet Emin Altınses: 11 Başkanın Görüşmek İstediği, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konya Valisi Ayrımsız Anda Site Dışında İşi Çıktı

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Koordinatörü Mehmet Emin Altınses, CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanının Konya’de AKP’li Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Vali’yi değerlendirmek istediklerini belirterek; “Bu sabahleyin fen aldık Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız ayrımsız izlence için kent dışına çıkıntı. Valiyi dahi vermek istiyorlardı, doğru odur kim Valimiz birlikte zaman kent dışındaymış. Bilgiyi sabahleyin aldılar” dedi.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Koordinatörü Mehmet Güvenli Altınses, CHP’li 11 büyükşehir uray başkanının Konya’ya yaptığı ziyarete ait açıklama yaptı. Altınses, şunları söyledi:

“CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanımız bugün Konya’ya geldiler. Programları sabah Mevlana Müzesi ile başladı, biz dahi şu zaman Mevlana Meydanı’ndayız. Esasta programın ortada şöyle bile bire bir şey vardı; saat 12.00 kadar Büyükşehir Belediye Başkanı’nı bile rastlaşmak istiyordu, büyükşehir uray başkanlarımız. Ancak sonuç biraz gündür muammada kaldı, belediye başkanlarının ziyareti.  Bu sabahleyin vukuf aldık Konya Büyükşehir Şehremaneti Başkanımız benzeri izlence için şehir dışına hamiş. Valiyi da kavramak istiyorlardı, rast odur kim Valimiz bile zaman şehir dışındaymış. Bilgiyi sabahleyin aldılar, o yüzden deminden yer ziyaretleri ile programa devam edecekler.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA OLAN İLGİ CHP’Yİ İKTİDAR YAPACAĞININ SİNYALİDİR”

Büyükşehir şehremaneti başkanlarımızın hepsi aynı hoşlanma gördü. Ekrem İmamoğlu’na olan bağ haddinden fazla büyüktü. Bunda serencam dönemde sâdır 2 sene 7 mahiye hapishane cezası üstelik çokça nazik etkendi. Burada şurası kullanmak geçişsiz, büyükşehir belediye başkanlarımıza olan bent CHP’yi erk yapacağının sinyalidir. Onlar çalışmaları ile eş oluyorlar. Çalışmaları ile nüfuz mücadelesine da ayrımsız ulama koyuyorlar. Konya’dahi birlikte bunu muammer olmanın mutluluğu içindeyiz tığ bile.”

Share: