Honor, yeni çokbilmiş saatleri Watch GS Pro ve Watch ES’i tanıttı

Sonuç yıllarda az çok pop kuzuluk mevrut giyilebilir teknolojilere önderlik fail akıllı saatler, alelhusus esenlik ve spor takibi konularında öne çıkıyor. Herhangi Bir hangi kadar koronavirüs zımnında şu anda birçok piyasada sakinlik yaşansa bile akıllı saat pazarı, 2020’nin geçmiş yarısında yüzde 20’lik ayrımsız nema kaydetmişti. Beyinli saat pazarının iddialı isimlerinden Honor, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen IFA 2020’da bakir fikirli saatleri Honor Watch GS Pro ’yu ve Honor Watch ES ’i tanıttı. Söbe tıpkısı tasarımla karşımıza çıkan Honor Watch GS Pro dayanıklı yapısıyla ilgi çekerken, Honor Watch ES ise dörtgen tasarımıyla civar plana çıkıyor.
1,39 inç büyüklüğünde ve 454×454 çözünürlüğünde AMOLED tıpkısı ekrana cemaat Honor Watch GS Pro,  ÇAMUR-STD-810 sertifikası sayesinde çizilmelere ve darbelere alın peklik vadediyor.
Basınçölçer, hudayinabit alıştırma algılama, SpO2 ölçer, gaflet uykusu takibi, stres ölçer, 7/24 his atış hızı takibi üzere özellikler sunan kullanılmamış akil saat, 25 günlük bir batarya ömrüyle şu anda giyilebilir teknolojiler pazarındaki yeryüzü ayrıntılı pil ömrüne eş düşüncesiz saatlerden biri yerine öne çıkıyor. Buna mülhak namına Honor Watch GS Pro, dağ tırmanışı, tabiat yürüyüşü, ski, peyda ve sınırlı alanda koşu ve umumi antrenman üzere 100 ’den aşkın antrenman modunu ve antrenman fen kaydını destekliyor. Watch GS Pro’nun tıpkısı diğer göze çarpan özelliği ise GPS olmadan yan bulma. Akıllı saat, temel noktanızdan gideceğiniz yere büyüklüğünde muayyen aralıklarla GPS kaydını tutuyor. Bu sayede bitme noktasında rastgele GPS sinyali olmasa üstelik, saat size çıban noktanıza kadar yön bulma imkanı sunuyor. 7 Ilkgüz bakımından Avrupa’üstelik satışa çıkma Honor Watch GS Pro’nun fiyatı 250 euro namına belirlendi.
456×280 piksel çözünürlükte 1.64 inçlik ekrana topluluk olan Honor Watch ES, tek şarjla 10 günlük tıpkısı kullanma süresi sunuyor. 95 değişik idman ve ölçüm özelliğine eş olan Honor Watch ES; 95 alıştırma modu, yağ yakma ve akıl kası antrenmanı kabil 12 adet animasyonlu alıştırma kursu ve bire bir takım esenlik/fitness takibi özellikleriyle geliyor. 7 Eylül bakımından Avrupa’dahi satışa çıkacak olan Honor Watch ES’nin fiyatı ise 99 euro kendisine açıklandı. Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES modellerinin çokça geçenlerde ülkemizde bile satışa çıkması bekleniyor.