Bilecikspor taraftarından TSO’ya tepki

1969 Bilecik Spor Kulübü lehtar grubu olan Belekoma Yardakçılar, kulübe eş çıkmadıkları için Ticaret ve Endüstri Odası’na (TSO) aksülamel gösterdi.

Bilecik TSO resmi toplumsal medyasından, Ertuğrul Gazi Lisesi basketbol takımın forma sponsoru olunduğu duyuruldu. Duyuruda, “Bilecik Ticaret ve Uran Odası olarak şekil desteği verdiğimiz ilimiz Ertuğrulgazi Lisesi, liseler arası basket turnuvasında ülke şampiyonu oluştur. Yönetim Kurulu Komutan Yardımcımız Yüksel Gökçedağ’ın dahi takip ettiği karşılaşmada, Ertuğrulgazi Lisemiz ilimizi gruplarda külah etmeye hak kazanmıştır. İlimizi sunma gür şekilde izhar etmek amacıyla çok çalışacaklarına inancımız sonsuzdur. Ilkin Ekol Müdürü Zaim Akbulut’u ve takımdaki tamlık güre yeteneklerimizi tebrik kartı ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yolunuz vazıh olsun” ifadelerine kayran verildi.

Belekoma Taraftar Gurubundan reaksiyon

Bu paylaşıma Bilecik TSO’ya Belekoma Yandaş Gurubu reaksiyon gösterdi. Tayfa, Bilecik Ticaret ve Endüstri Odası resmi sosyal medyasından yaptığı paylaşımı etiket yaparak, “Bilecikspor’umuzun sıkıntılarına kulak tıkayıp ölmüş taklidi işleyen seçkin kim var ise unutmayacağız” dedi.

Öte yandan eski dönüş Bilecik TSO Başkanı Şükrü Elem, Bilecikspor için sanayicileri bire bir araya toplayarak müzaheret kampanyası başlatmıştı. O dolaşma Bilecikspor amacıyla dünyalık yardımı vereceğini belirten ara sıra iş insanları ve TSO yöneticilerin taahhütlerini adına getirmediği öğrenildi. – BİLECİK

Share: