Başkan Süleyman Alp ameliyat oldu

Dumlupınar Avcılık Federasyonu Başkanı Süleyman Alp, öd kesesi ameliyatı oldu.

Kütahya Duayen Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Doktoru Dik Sönmez eliyle ameliyatı yapılan Alp’in, birden sağlığına kavuşmaya başladığı belirtildi.

Tedavisinin halen Genel Cerrahi Servisi’nde sürdüğünü kaydeden Kahraman, mümasil ilgilerinden ufuk Sönmez ve şifahane personeline müteşekkir olduğunu rapor etti.

DÜRÜST Öğür Kütahya Mebus İshak Gazel, Alp’i hastanede mülakat ederek, ‘Geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Başkan Süleyman Yiğit, “Rahatsızlığımın başladığı ilk günden itibaren beni serbest bırakmayan Kütahya milletvekilimiz İshak Gazel’e, Kütahya Valimiz Mehabetli Çelik’e, Kütahya İl Keyif Müdürü Eser Şenkul’a, Kütahya İl Afiyet Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Eşsiz’e, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırı Hastanesi Başhekimi Sertaş Erarslan ve Şifahane Bindi Alımları Müdürü Ahu Özel’e şükranlarımı sunarım. Şahsıma önceki teşhisi tanıyı veren Genel Cerrahi Dr. Nurkan Çırmıktılı’ya, ameliyatımı başarılı aynı şekilde gerçekleştiren Umumi Cerrahi Doktoru Yalman Sönmez’e, anestezi doktorları Rıdvan Kurtulmuş, Lokman Çıpa hemşireler Fadime Yiğit, Betül Haskan, Zehra Kahraman, Enbiya Uluçay’a, ameliyatım öncesi ve sonrası hastanede yattığım 20 günlük süre içerisinde inceden inceye ve sıkıca ilgilenen kamu umumi cerrahi bölümü bacı ve personeli ile aileme zevalsiz teşekkürlerimi sunar kül hastalarımıza müstacel şifalar dilerim” dedi.

Yiğit’in benzeri süre elan hastanede kalacağı rapor edildi. – KÜTAHYA

Share: