ATA, 2 KIZINI BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

KONYA’da 1’i koca 7 çocuk babası Suriye tabiiyetli Yusuf Ahali Ahmed (54), kızları Kevser Ahali Ahmed (17) ve Merve Halk Ahmed’i (15) evde bıçaklayarak öldürdü. Polise tasdik olan Yusuf Umum Ahmed’in geçmiş ifadesinde kızlarıyla tartıştığı ve cinnet geçirmesi sonucu bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Olay, zaman saat 12.30 sıralarında forma Kasıt ilçesi Sahibiata Mahallesi Nevruz Sokak’ta meydana geldi. Yusuf Umum Ahmed, bodrum katlarındaki evlerinde kızları Kevser Halk Ahmed ve Merve Halk Ahmed ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi konusunda iki kızını dahi vücutlarının mütenevvi yerlerinden bıçaklayıp öldürdü. Arkası Sıra polise gidip, kızlarını öldürdüğünü söyleyerek teslim oldu. Polis Güçleri, bunun üzerine eve gittiğinde Kevser El Ahmed ve Merve Halk Ahmed’in donmuş bedeniyle karşılaştı. İki kardeşin cesedi ölü açımı üzere Konya Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı. Temel Hatice Halk Ahmed’in görüngü sırasında hastaneye muayeneye gittiği evde ise ailenin sunma banal bir çocuğu ile bire bir yakınlarının olduğu belirtildi.

Yusuf Halk Ahmed’in polise verdiği geçmiş ifadesinde kızlarıyla tartıştığı ve delilik geçirmesi sonucu kendini kaybedip bıçakladığını, kendine geldiğinde ise iki kızının öldüğünü ayırt ederek, polise gidip doğrulama olduğunu söylediği öğrenildi.

Share: